آتیه سازان

زندگی ایرانیان

آتیه سازان

زندگی ایرانیان

گروه آتیه سازان که به صورت تخصصی به فروش بیمه‌ های زندگی می‌پردازد، از بهمن‌ ماه سال 1389، فعالیت خود را آغاز کرد. ارائه خدمات متفاوت برای زندگی بهتر و گسترش ارائه خدمات در کل کشور از اهداف اصلی این گروه است. در همین راستا و در جهت تکریم مشتریان و جلب رضایت آن‌ ها و با توجه به شرایط اقتصادی حاکم بر جامعه و ضرورت صرفه‌ جویی در هزینه‌ های جاری خانواده، اقدام به تاسیس باشگاه مشتریان نمودیم که در آذرماه 1393 و با نام شرکت آتیه سازان زندگی ایرانیان به طور رسمی فعالیت خود را آغاز کرد. نخست به شناخت نیازهای مشتریان و سپس به تحقیق در اصناف گوناگون پرداختیم و در ادامه با بررسی انواع کارت های درمانی، رفاهی و خدمات شرکت‌ های مشابه، خدماتی در شان و جایگاه اعضای خود و برای ارائه به آن‌ ها در نظر گرفتیم. با توجه به تعداد نیم میلیون مشتری در سراس کشور و افزایش روزافزون ایشان، بررسی پراکندگی و تراکمشان در هر منطقه و شهر و سایر عوامل، پذیرندگان برتر شناسایی شدند که در همین راستا، با هر یک از ایشان قراردادی منعقد شده است. این شرکت جهت ارائه خدمات و امکاناتی ممتاز و متمایز تلاش دارد تا با ارائه کارت درمان و رفاه، مجموعه نیازهای روزمره مشتریان خود را مد نظر قرار داده و سعی در پوشش آن‌ها با بالاترین کیفیت نماید. تمام فعالیت های آتیه سازان زندگی ایرانیان در چهارچوب قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد. مجوزهای اخذ شده از وزارت های صنعت، معدن، تجارت و فرهنگ و ارشاد اسلامی، در صفحه اول سایت، قابل مشاهده می باشند.

محصولات بیمه

بیمه نامه مسافرتی

بیمه نامه عمر و تشکیل سرمایه

بیمه نامه بازنشستگی تکمیلی

بیمه نامه درمان و حوادث

بیمه نامه شخص ثالث اتومبیل

بیمه نامه بدنه اتومبیل

کارت رفاهی

در دو نوع ارائه می شود. اول، یک بُن کارتِ ویژه و دوم، فعالسازی کارت بانکی عضو شتاب. با داشتن بن کارت یا فعالسازی کارت بانکی تان، می توانید از امکانات ارائه شده در رستوران، کافی شاپ، پت شاپ، مزون لباس، آرایشگاه، مبل فروشی، مجموعه ورزشی، شیرینی فروشی، آجیل فروشی و ... استفاده نموده و درصد تخفیف را به صورت خودکار، توسط دستگاه کارتخوان نصب شده در مرکز، دریافت فرمایید.

کارت درمانی

یک کارت غیرهوشمند، قابل استفاده در مراکز دندانپزشکی، پوست مو زیبایی، گوش حلق بینی، آزمایشگاه، فیزیوتراپی، چشم پزشکی، خرید عینک، زنان زایمان، پاپزشکی، درمانگاهی، مشاوره روانشناسی، رادیولوژی و تصویربرداری می باشد. این کارت، با درج مشخصات فردی شما، به عنوان شناسنامه شما در مراکز طرف قرارداد کاربرد دارد. شما عزیزان بر اساس تعرفه فی مابین که در صفحه هر پزشک موجود است، پذیرش می شوید

مشتریان سازمانی آتیه سازان در سراسر کشور

customer

شرکت لبنیات پاستوریزه پاک بی

customer

بنیاد خیریه صفیر مدد ایران

customer

سازمان نظام پزشکی جمهوری اسلامی ایران استان گلستان

customer

اداره تامین اجتماعی مسجد سلیمان